شرکت سفیر خاورمیانه بعنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات KOBRA (ساخت ایتالیا ) در ایران ، رنج وسیعی از دستگاههای خردکن اداری و صنعتی ، و کاترهای حرفه ای این برند معتبر جهانی را پوشش می دهد

شرکت الکمن، به عنوان یکی از رهبران تولید کاغذ خردکنهای اداری و صنعتی در جهان، محصولات کبرا را  به بازار ارائه می نماید.

الکمن در سال 1905 کار خود را در کشور ایتالیا با تولید کاغذ خردکنهای دستی آغاز نمود و از سال 1995 کاغذ خردکنهای اداری با امکانات ویژه را تولید کرد و این روند تا کنون ادامه دارد.

این شرکت ایتالیایی، ماموریت اصلی خود را نوآوری در طراحی و ساخت می داند. طراحی استثنایی و بکار گیری فناوری مدرن در ساخت محصولات کبرا از اصلی ترین ویژگیهای آنست .از دیگر اهداف این شرکت توجه به مسایل محیط زیست می باشد، به نحوی که داشتن سیستم هدایت هوشمند جهت کاهش گازهای گلخانه ای و همچنین بکار گیری کیسه های پلاستیکی قابل بازیافت و صرفه جویی در مصرف برق، از دیگر مزایای این محصولات می باشد. کاغذ خردکنهای کبرا با داشتن تیغه های فولادی و بدنه بسیار مستحکم قابلیت خرد کردن کاغذ، سی دی و کارت اعتباری با سایزهای برش متفاوت را دارا می باشد. در برخی از مدلهای صنعتی نیز می توان کاغذ و بایگانی ها را با حجم های زیاد و حتی هارد دیسک را امحاء نمود.

محصولات کبرا دارای تاییدیه های متفاوت چون ، تاییدیه از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (NATO) ،تاییدیه استفاده آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) ، تاییدیه از کمیته تجهیزات امنیتی استرالیا ، تاییدیه استفاده نیروی دریایی آمریکا ومورد تایید سازمان امنیت استرلیا می باشد.

اطلاعات بیشتر درباره الکمن، اهداف و سایر محصولات در وب سایت خود شرکت الکمن به آدرس اینترنتی www.elcoman.it  می باشد.